SEXY A PŘITOM SVÁ

Také milujete pohodlí , které Vám nabízí dámské body?

Nic nepodtrhne ženskou křivku jako správně padnoucí kus látky, který vás obepne a nepustí. Svůdné, ale zároveň praktické a vždy stylové. Takové jsou dámské body, které můžete zkombinovat naprosto se vším. Ženy si obecně potrpí a dokáží připlatit za luxusní spodní prádlo, ve kterém se budou cítit dobře. Je to část oblečení, nejblíže našemu tělu, u kterého se vyplatí nešetřit. Navíc nic není víc sexy, než žena v dokonalém spodním prádle. A přesně takové kousky můžete na stránkách Intisimo najít. Calvin Klein, Triumph, Triola, Felina nebo Anita, to jsou jen někteří z těch, kteří nedokážou nechat vaše tělo bez povšimnutí a dodají mu tu pravou ženskost.

Dárek, v kterém se nespletete

Chcete překvapit svoji partnerku, ale netroufnete si vybrat nějaký krásný kus prádla? A,B,C,D 70,75,80…je to pro vás španělská vesnice? Pokud znáte její velikost oblečení, nemůžete se při koupi dámského body splést, přitom můžete darovat kousek, ke kterému se bude vždy ráda vracet. Pakliže chcete partnerce věnovat opravdu intimní záležitost, zvolte nějaké pěkné černé erotické sexy body.

Druhá kůže

Krátký rukáv, dlouhý rukáv, hluboký výstřih vepředu či vzadu. Dámské body je univerzální doplněk, který nikdy nezůstane bez povšimnutí. Nic vám nedokáže vymodelovat postavu tak zaručeně, jako právě tenhle absolutní hit. Elastický materiál, který přilehne na vaši pokožku, jako druhá kůže, a přitom skryje nedostatky a vyzdvihne přednosti. Výhodné jsou v tomto případě zeštíhlující dámské body, které dokážou vytvarovat každou postavu.

Pohodářka nebo sexy dračice?

Chtěla byste radši pohodlnou a jednoduchou variantu, při které zajistíte, že vás bude zahřívat po celý den a nebude se nikde vyhrnovat? Vypadat vždy dokonale upravená a krásná? Možná bude zajímavějším typem neotřelá krajková a neuvěřitelně sexy verze, přes kterou přehodíte upnuté sáčko, které můžete odložit, teprve až při večerním posezení s partnerem. Pokud navíc zvolíte neutrální černou barvu, plně Vám nahradí třeba halenku a můžete tak vykouzlit ojedinělý vzhled, se kterým zkombinujete kalhoty, sukni i šortky, fantazii se meze nekladou.

Nezapomeňte, že šaty dělají člověka, a ať chceme nebo ne, v dnešní uspěchané době opravdu hodně záleží na prvním dojmu, tak nedovolte, aby vás něco vyřadilo ze hry!

Dámské body je velmi oblíbené u mnoha žen. Velmi příjemné na těle, zahřeje a navíc mnohdy i sexy vypadá!