Správný výběr podprsenky

Pokud si myslíte, že toho o spodním prádle víte dost, pak jste dost možná na velkém omylu. Pravidelné průzkumy i samotný personál v obchodech jasně říkají, že až 85 procent žen nosí jinou podprsenku, než by správně měly. My vám to vyjasníme, nebo se o to alespoň pokusíme. Vše, co by každá žena měla vědět o spodním prádle, najdete v následujících třech bodech:

POZNEJTE SVOU VELIKOST

Zajděte si do specializovaného obchodu, kde vám proškolený a zkušený personál určí správnou velikost spodního prádla. Největší chyba žen je, že u podprsenek vybírají zbytečně velký obvod a současně malé košíčky. Vyhýbejte se tomu. Podprsenka pak nesedí a prsa nevypadají dobře. Zkuste začít s košíčky o číslo většími, než by jste si zvolila obvykle. Mnohdy po vyzkoušení zjistíte, že Vám sedí daleko lépe než košíčky o číslo menší, tedy ty, které jste zamýšlela původně.

VHODNÝ STŘIH

V momentě, kdy už víte svoji velikost, si můžete začít vybírat spodní prádlo, potažmo v tomto případě podprsenku, podle střihu.  Pamatujte, že ne každé ženě sluší například vycpávky v dekoltu, nebo úzká ramínka.

Dnešní doba nabízí obrovský výběr podprsenek. Ať už jsou to podprsenky vyztužené, nevyztužené, s kosticemi, polovyztužené. Náš eshop je toho příkladem, že je z čeho vybírat. A tak je především na Vás, jakou podprsenku zvolíte.

Byla-li k Vám příroda štědrá a nadělila Vám velké poprsí, jsou pro Vás ideální například nevyztužené podprsenky, nebo také polovyztužené podprsenky. Další důležitá věc u žen s velkým poprsím je to, aby si pohlídali dostatečnou šířku ramínek u podprsenky. Nekupujte si podprsenku s úzkými ramínky!

Máte li naopak  malá prsa, je pro vás samozřejmě velmi vhodná push up podprsenka, která i z malého poprsí vykouzlí dokonalý dekolt. Samostatnou kapitolu tvoří podprsenky na kojení, tedy primárně určené  pro maminky, které mohou pohodlně odepnout košíček, aniž by se jakkoliv museli celé vysvléci.

Hledáte-li podprsenku, kterou použijete při Vašich sportovní aktivitách, pak určitě vybírejte mezi sportovními podprsenkami. Trefou do černého může být také nějaký dobře padnoucí sportovní bezešvý top, který bude vyroben z kvalitních materiálů a bude mít dobré funkční vlastnosti. V tom se i při náročné sportovní aktivitě budete cítit skvěle!

A CO JE U SPODNÍHO PRÁDLA NEJDŮLEŽITĚJŠÍ? MUSÍ SEDĚT !

Základním pravidlem je, že vám prádlo musí dokonale sedět. Dobře padnoucí prádlo udělá s vaší postavou doslova divy, proto hledejte, zkoušejte a experimentujte. Dejte volnost také barvám.