V županu můžete relaxovat i svádět

Víte, v čem je internetový obchod nejlepší?  Nebudou vás bolet nohy z běhání mezi regály a stojany. Můžete si vybírat spodní prádlo a jiné, s odpoledním čajem po pravé ruce nebo s posledními kousky vánočního cukroví po levé ruce můžete klikat, prohlížet si, objednávat a těšit se z nakupování v teple a pohodlí domova. 

Nyní bychom Vás rádi trochu seznámily se župany, které jsou ta pravá volba v chladnějším období roku. V podzimním a zimním období patří župany mezi velmi vyhledávané součásti domácího oděvu. 

Župan, kterému se v dávné minulosti říkalo "převlečník", spatřil světlo světa už na počátku 18. století. Tehdy župany sloužily především jako svrchní oděv přes spodní prádlo nebo přes pyžamo. Český termín byl převzat z italského "giupone". Původně se začal župan hojněji používat ve Francii, za vlády krále Ludvíka XV. byl již poměrně často používán především přes krajkové negližé. Vidět ho můžeme na mnohých obrazech z té doby.

V současnosti mají župany uplatnění při několika různých příležitostech a od toho se pak odvíjí i to, jaký materiál je použitý k jejich výrobě.

Určitě nejčastěji používané jsou župany ze 100% bavlny, mikrobavlny nebo česané bavlny. Tyto župany mají výborné vlastnosti, co se týče savosti a jsou z přírodního bavlněného materiálu,takže i Vaše pokožka bude za tuto volbu spokojená. 

Další velmi dobrá volba jsou župany z nadýchaného froté, které zahřeje a pohladí. Froté se vyrábí z bavlny a díky velkému počtu volných smyček je tento materiál neuvěřitelně savý. Froté župan může být synonymem relaxace po dlouhém pracovním dni, kdy u sklenky svého oblíbeného vína čtete knihu či si povídáte s partnerem, nebo mají také své uplatnění v bazénech a saunách.

Pakliže jste alergik, nebo máte citlivou pleť, poohlédněte se po nějakém županu z bambusového vlákna. Takovéto župany jsou antibakteriální a hypoalergenní a mají výborné savé schopnosti.

Župany mohou být ale také sexy krajkové, svůdné, ušité z mnoha dalších kvalitních materiálů, například z hedvábí, šifonu, či tylu. Tyto materiály umožňují nabídnout župan přiléhavého střihu, s průhlednými prostřihy zdůrazňující přednosti postavy. Tady už je to o něčem jiném, než o touze se zahřát a zachumlat do tepla. Cílem je zaujmout a potěšit třeba svůj pánský protějšek.

Inspirujte se v našem internetovém e-shopu Intisimo.cz, kde najdete župany v mnoha barevných provedeních a také z různých materiálů. V naší nabídce najdete dámské, dětské a také velmi oblíbené pánské župany. Udělejte radost svým blízkým a zvolte jako dárek kvalitní župan z naší nabídky! 

županekžupan