Výběr spodního prádla

Podívejte se na naši nabídku. Rádi Vám pomůžeme s výběrem. Každá žena chce být krásná a sexy.

Možná i Vás maminka nebo babička starostlivě nabádala, že máte nosit pěkné a teplé spodní prádlo, když někam jdete. Nejedná se rozhodně o přehnanou péči starší generace. Bez kvalitního spodního prádla se jednoduše neobejdete.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE SPRÁVNÁ VELIKOST!

Nevhodně zvolená podprsenka dokáže negativně ovlivnit i Vaše zdraví. Nejtypičtějším problémem je příliš volný obvod. Váha poprsí se pak přenáší na ramena, což přetěžuje páteř a způsobuje zdravotní komplikace. Nepříjemné jsou však i nejrůznější otlaky, když vás podprsenka kdekoliv škrtí nebo tlačí.

Spodní prádlo je sice spodní, to ale neznamená, že by bylo jedno, jak vypadá. Správně zvolená kvalitní podprsenka dokáže výrazně pozvednout celkový dojem z toho, jak vám sedí Vaše oblečení. Markantní je to zejména tehdy, když má žena větší prsa. Co si musíte hlídat? Vezměte do ruky metr a změřte se pod prsy a přes prsa. Teprve, když poznáte správnou velikost podprsenky, má smysl začít řešit konkrétní střih i to, jak podprsenka vlastně vypadá.

dámská push-up roza

NEJČASTĚJŠÍ STŘIHY PODPRSENEK

Asi nejoblíbenějším typem podprsenek jsou tzv. pusu-up podprsenky . Ty dokáží totiž opticky zvětšit poprsí, což celá řada žen a dívek vítá. Spodní prádlo Vám totiž takto vyčaruje doslova dechberoucí dekolt, ze kterého nebudou pánové chtít odvrátit zrak.

Tzv. bardotka neboli half cup má specifický tvar košíčků, které jsou v přední části střiženy rovně. Hodí se pro menší i plnější poprsí, mohou totiž být i vyztužené. Dokáže vykouzlit efekt podepření prsou, proto se hodí hlavně do hlubších výstřihů.

Majitelky větších prsou pak zpravidla sahají po různých střizích podprsenek, u nichž právě velmi často potřebují, aby byly vyztužené. Potřebnou podporu poprsí dokáže zajistit také typ podprsenky s kosticemi.

PODPRSENKA, KTERÁ SLUŠÍ

O tom, že podprsenka vám musí nejen sedět, ale také slušet, rozhodně netřeba diskutovat. A to nejen tehdy, když si Vás v ní bude partner večer prohlížet. Slušivé spodní prádlo dokáže totiž v běžném dni výrazně zvednout sebevědomí.

Pakliže by Vám měla v šatníku zůstat jen jedna jediná, určitě to musí být ta tělová. Pokud možno hladká a bezešvá. Pak Vás neprozradí dokonce ani bílá košile. Ve Vašem šatníku by neměla chybět ani černá podprsenka. A rozhodně se není třeba zříkat ani zcela opačného trendu: Přiznaného spodního prádla. Určitě nebudete vypadat lacině, když detaily správně „nadávkujete“. Stačí nechat ležérně vykukovat krajku z dekoltu nebo zdobená ramínka.

damské šortkové kalhotky wol-bar-vega

KALHOTKY A NAŠE ZDRAVÍ

Podobně je potřeba nahlížet i na výběr spodních kalhotek. Neměly by nás nikde tlačit nebo škrtit, v zimě je vhodnější titěrná tanga vyměnit za modely s nohavičkou, pokud si nechceme koledovat o zdravotní problém.

Na běžné denní nošení je nejvhodnější čistá bavlna, která dovolí pokožce dýchat a nikde nedře. Totéž platí o hedvábí. Přírodní materiály oceníte i tehdy, když vás často trápí záněty nebo mykózy v intimních partiích.

TYPY KALHOTEK

Pokud nechceme, aby se nám kalhotky pod svrškem rýsovaly, můžeme volit tanga. Jsou nejméně nápadná. Nosit tento typ všeobecně budou spíše dámy, které si nemohou stěžovat na výraznější nedostatky postavy. Tanga jsou v tomto směru poměrně nemilosrdná.

K postavě mnohem lichotivější jsou tzv. brazilky, stále oblíbenější střih kalhotek. I když nemáte křivky modelky, brazilky se postarají o velmi svůdný efekt. Jsou totiž vykrojené, končí zhruba v polovině hýždí. Dostatek toho tedy zahalí a zároveň neschovají úplně vše.

Přestože vás možná napadne, že nemáte nohy hodné modelky ze světových mol, tudíž bude vhodnější je zahalit, mějte na paměti, že vykrojené kalhotky jsou schopné Vaše nohy opticky prodloužit. Proto se jim rozhodně nebraňte. Majitelky kyprých křivek by jednoznačně měly vsadit na vykrojené kalhotky s vyšším sedem.